O nás

Klub NIDOSHINKAN Dojo vznikl v roce 2005 s úmyslem propagace a rozšíření celosvětového Okinawského karate Gojuryu v ČR. Při zakládání klubu stál v čele Jaromír Musil 5.Dan Goju-Ryu Kyokai a místopředseda Českého svazu karate Goju Ryu v České republice, ke kterému se později roku 2006 přidal pozdější spoluzakladatel Ing. Pavel Colledani a další členové rozpadajícího se klubu v Hodoníně.

 

V roce 2013 se náš klub přestěhoval do Brna (rodného města hlavního trenéra) a začal fungovat pod sportovním centrem mládeže v karate, které funguje do dnes a nově i za podpory statutárního města Brna. Dále od 1.1.2016 náš klub začal působit v novém dojo pod názvem Sport & Karate Center na Čichnově ulici 23a, Brno Komín, kde máme podepsanou smlouvu na 3 roky.

Sportovní přípravka pod klubem NIDOSHINKAN Dojo, z.s. funguje od roku konce roku 2015. Tuto sekci se vzala na starosti Ing. Pavla Linhartová PhD., která se přestěhovala do Brna a o Sportovní přípravku se stará a rozvíjí. První rokem se účastnilo cca 15 dětí sportovní přípravky a na konci roku 2017 náš klub eviduje celkem 68 dětí. Věříme, že se tento trend bude zvyšovat, což je i díky finančním podporám našemu klubu ze strany našich partnerů.

Oddíl je financován z vlastních zdrojů a dále za podpory našich partnerů, kterým patří díky. Mezi nejvýznamnější patří Statutární město Brno, Jihomoravský kraj a MŠMT.

Děkujeme za podporu všem našim partnerům: